Sirv (4.0.0) - en to lv translation catalogue (18 entries)

en: Content
lv: Saturs

en: File
lv: Fails

en: Domain
lv: Domēns

en: Directory
lv: Direktorija

en: Other
lv: Citi

en: Threshold
lv: Slieksnis

en: Undefined
lv: Nedefinēts

en: About
lv: Par

en: Crop
lv: Apgriezt

en: Cover
lv: Titulbilde

en: Image style
lv: Attēla stils

en: None (original image)
lv: Nekas (oriģinālais attēls)

en: Link image to
lv: Saitēt attēlu ar

en: Image style: @style
lv: Attēla stils: @style

en: Linked to content
lv: Sasaitēts ar saturu

en: Linked to file
lv: Sasaitēts ar failu

en: Nothing
lv: Nekas

en: Responsive
lv: Responsīvs
