Sirv (4.0.0) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: File
th: ไฟล์

en: Domain
th: โดเมน

en: Other
th: อื่นๆ

en: Undefined
th: ไม่ระบุ

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Image style
th: ลักษณะของรูป

en: Nothing
th: ไม่มีอะไร
