Sirv (4.0.0) - en to tr translation catalogue (17 entries)

en: Content
tr: İçerik

en: File
tr: Dosya

en: Domain
tr: Etki alanı

en: Directory
tr: Dizin

en: Other
tr: Diğer

en: Threshold
tr: Eşik

en: Undefined
tr: Tanımsız

en: About
tr: Hakkında

en: Crop
tr: Kırp

en: Image style
tr: Resim stili

en: None (original image)
tr: Hiçbiri (özgün resim)

en: Link image to
tr: Resmin bağlanacağı yer

en: Image style: @style
tr: Resim stili: @style

en: Linked to content
tr: İçeriğe bağlantılı

en: Linked to file
tr: Dosyaya bağlantılı

en: Nothing
tr: Hiçbir şey

en: Responsive
tr: Duyarlı
