Sirv (8.x-3.0-beta1) - en to ca translation catalogue (17 entries)

en: Content
ca: Contingut

en: File
ca: Fitxer

en: Original image
ca: Imatge original

en: Domain
ca: Domini

en: Directory
ca: Directori

en: Other
ca: Altres

en: Threshold
ca: Llindar

en: About
ca: Detalls

en: Crop
ca: Tallar

en: Image style
ca: Estil de la imatge

en: None (original image)
ca: Cap (imatge original)

en: Link image to
ca: Enllaça la imatge a

en: Image style: @style
ca: Estil de la imatge: @style

en: Linked to content
ca: Enllaçada al contingut

en: Linked to file
ca: Enllaçada al fitxer

en: Nothing
ca: Res

en: Responsive
ca: Responsiu
