Sirv (8.x-3.0-beta1) - en to it translation catalogue (16 entries)

en: Content
it: Contenuto

en: Original image
it: Immagine originale

en: Domain
it: Dominio

en: Directory
it: Cartella

en: Other
it: Altro

en: Threshold
it: Soglia

en: About
it: Informazioni

en: Crop
it: Ritaglia

en: Cover
it: Copertina

en: Image style
it: Stile immagine

en: None (original image)
it: Nessuno (immagine originale)

en: Link image to
it: Collega immagine a

en: Image style: @style
it: Stile immagine: @style

en: Linked to content
it: Collegata al contenuto

en: Linked to file
it: Collegata al file

en: Nothing
it: Niente
