Sirv (8.x-3.0-beta1) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: File
kn: ಕಡತ

en: Domain
kn: ಡೊಮೈನ್

en: Directory
kn: ಕಡತಕೋಶ

en: Other
kn: ಇತರೆ

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Cover
kn: ಕೋವರ್
