Sirv (8.x-3.0-beta2) - en to sv translation catalogue (18 entries)

en: Content
sv: Innehåll

en: File
sv: Fil

en: Original image
sv: Originalbild

en: Domain
sv: Domän

en: Directory
sv: Katalog

en: Other
sv: Övriga

en: Threshold
sv: Tröskelvärde

en: About
sv: Om

en: Crop
sv: Beskär

en: Cover
sv: Täcka

en: Image style
sv: Stilmall för bild

en: None (original image)
sv: Ingen (ursprunglig bild)

en: Link image to
sv: Länka bild till

en: Image style: @style
sv: Bildstil: @style

en: Linked to content
sv: Länkat till innehåll

en: Linked to file
sv: Länkat till fil

en: Nothing
sv: Inget

en: Responsive
sv: Följsam
