Sirv (8.x-3.0-beta3) - en to de translation catalogue (10 entries)

en: Domain
de: Domäne

en: Directory
de: Verzeichnis

en: Other
de: Weitere

en: Threshold
de: Grenzwert

en: About
de: Über

en: Crop
de: Zuschneiden

en: Image style
de: Bildstil

en: Link image to
de: Bild verlinken mit

en: Responsive
de: Responsiv

en: Lazy load
de: Layz-Loading
