Sirv (8.x-3.0-beta3) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Domain
hu: Domén

en: Directory
hu: Könyvtár

en: Other
hu: Egyéb

en: Threshold
hu: Küszöbérték

en: About
hu: Leírás

en: Crop
hu: Kivágás

en: Cover
hu: Borító

en: Image style
hu: Képstílus

en: Link image to
hu: Kép hivatkozása erre:

en: Responsive
hu: Alkalmazkodó
