Sirv (8.x-3.0) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Other
gu: અન્ય

en: Undefined
gu: અનિર્ધારિત

en: About
gu: વિશે

en: Image style
gu: ચિત્ર શૈલી
