Sirv (8.x-3.0) - en to fa translation catalogue (16 entries)

en: Content
fa: محتوا

en: File
fa: فایل

en: Domain
fa: دامنه

en: Directory
fa: دایرکتوری

en: Other
fa: ساير

en: Threshold
fa: آستانه

en: Undefined
fa: تعریف نشده

en: About
fa: درباره

en: Crop
fa: برش

en: Image style
fa: سبک تصویر

en: None (original image)
fa: هیچ (تصویر اصلی)

en: Link image to
fa: تصویرا را پیوند بده

en: Image style: @style
fa: سبک تصویر:  @style

en: Linked to content
fa: پیوند شده به محتوا

en: Linked to file
fa: پیوند شده به فایل

en: Nothing
fa: هیچ
