Sirv (8.x-3.0-beta4) - en to fr translation catalogue (18 entries)

en: Content
fr: Contenu

en: File
fr: Fichier

en: Domain
fr: Domaine

en: Directory
fr: Répertoire

en: Other
fr: Autre

en: Threshold
fr: Seuil

en: About
fr: À propos

en: Crop
fr: Recadrer

en: Cover
fr: Couverture

en: Image style
fr: Style d'image

en: None (original image)
fr: Aucun (image d'origine)

en: Link image to
fr: Lier l'image à

en: Image style: @style
fr: Style d'image : @style

en: Linked to content
fr: Lié au contenu

en: Linked to file
fr: Lié au fichier

en: Nothing
fr: Rien

en: Responsive
fr: Adaptatif

en: Lazy load
fr: Chargement à la demande
