Sirv (8.x-3.0) - en to lt translation catalogue (17 entries)

en: Content
lt: Turinys

en: File
lt: Failas

en: Domain
lt: Domenas

en: Directory
lt: Katalogas

en: Other
lt: Kiti

en: Threshold
lt: Slenkstis

en: Undefined
lt: Nenurodyta

en: About
lt: Apie

en: Crop
lt: Apkirpti

en: Cover
lt: Viršelis

en: Image style
lt: Paveikslėlio stilius

en: None (original image)
lt: Nieko (originalus paveikslėlis)

en: Link image to
lt: Susieti paveikslėlį su

en: Image style: @style
lt: Paveikslėlio stilius: @style

en: Linked to content
lt: Susietas su turiniu

en: Linked to file
lt: Susietas su failu

en: Nothing
lt: Nieko
