Sirv (8.x-3.0) - en to nl translation catalogue (17 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: File
nl: Bestand

en: Domain
nl: Domein

en: Directory
nl: Map

en: Other
nl: Andere

en: Threshold
nl: Drempelwaarde

en: Undefined
nl: Onbepaald

en: About
nl: Over

en: Crop
nl: Bijsnijden

en: Cover
nl: Omslag

en: Image style
nl: Afbeeldingsstijl

en: None (original image)
nl: Geen (originele afbeelding)

en: Link image to
nl: Link de afbeelding naar

en: Image style: @style
nl: Afbeeldingsstijl: @style

en: Linked to content
nl: Gelinkt naar inhoud

en: Linked to file
nl: Gelinkt naar bestand

en: Nothing
nl: Niets
