Sirv (8.x-3.0) - en to ru translation catalogue (18 entries)

en: Content
ru: Содержимое

en: File
ru: Файл

en: Domain
ru: Домен

en: Directory
ru: Каталог

en: Other
ru: Другое

en: Threshold
ru: Пороговое значение

en: Undefined
ru: Неопределенный

en: About
ru: Информация

en: Crop
ru: Обрезка

en: Cover
ru: Обложка

en: Image style
ru: Стиль изображения

en: None (original image)
ru: Нет (оригинальное изображение)

en: Link image to
ru: Изображение как ссылка на

en: Image style: @style
ru: Стиль изображения: @style

en: Linked to content
ru: Ссылается на материал

en: Linked to file
ru: Ссылается на файл

en: Nothing
ru: Ничего

en: Responsive
ru: Адаптивный
