Site Module (1.10.0-alpha7) - en to ht translation catalogue (7 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Operations
ht: Operasyon

en: Author
ht: Otè

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Enabled
ht: Aktif

en: Default
ht: Pa defo

en: Changed
ht: Chanje
