Site Module (1.10.0-alpha8) - en to et translation catalogue (36 entries)

en: Status
et: Olek

en: Operations
et: Toimingud

en: Development
et: Arendus

en: Author
et: Autor

en: Description
et: Kirjeldus

en: Log
et: Logi

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Edit
et: Muuda

en: Settings
et: Seaded

en: Label
et: Nimetus

en: Default
et: Vaikimisi

en: View
et: Kuva

en: History
et: Ajalugu

en: Before
et: Enne

en: After
et: Pärast

en: Error
et: Viga

en: Site
et: Sait

en: Never
et: Mitte kunagi

en: Fields
et: Väljad

en: Warning
et: Hoiatus

en: OK
et: Olgu

en: State
et: Olek

en: Authored on
et: Loomise kuupäev

en: Changed
et: Muudetud

en: Reason
et: Põhjus

en: Information
et: Andmed

en: Manage fields
et: Väljade haldus

en: Add field
et: Lisa väli

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: Reset Password
et: Küsi uus parool

en: Manage form
et: Halda vormi

en: Manage display
et: Kuva haldus

en: Administer site configuration
et: Saidi konfiguratsiooni administreerimine

en: Drupal Version
et: Drupali versioon

en: Site UUID
et: Saidi UUID
