Site Module (2.0.0-beta1) - en to ca translation catalogue (58 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Author
ca: Autor

en: List
ca: Llistat

en: Description
ca: Descripció

en: Explanation or submission guidelines
ca: Explicació o directrius de l'enviament

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Edit
ca: Edita

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Help text
ca: Text d'ajuda

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Label
ca: Etiqueta

en: Save
ca: Desa

en: Help
ca: Ajuda

en: Default
ca: Per defecte

en: Open
ca: Obert

en: View
ca: Mostra

en: History
ca: Història

en: Updated
ca: Actualitzat

en: Unknown
ca: Desconegut

en: Before
ca: Abans

en: After
ca: Després

en: Created
ca: Creat

en: All
ca: Tot

en: Site
ca: Lloc

en: Never
ca: Mai

en: Welcome
ca: Benvingut

en: Fields
ca: Camps

en: Warning
ca: Avís

en: State
ca: Estat

en: Example
ca: Exemple

en: Property
ca: Propietat

en: Labels
ca: Etiquetes

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Authoring information
ca: Informació de l'autoria

en: Authored on
ca: Elaborat el

en: Site information
ca: Informació del lloc web

en: Installed
ca: Instal·lat

en: Changed
ca: Canviat

en: Apply
ca: Aplica

en: Manage fields
ca: Administra els camps

en: Add field
ca: Afegeix camp

en: Offset
ca: Desplaçament

en: About
ca: Detalls

en: Report
ca: Informe

en: Install profile
ca: Perfil d'instal·lació

en: Creator
ca: Creador

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Manage display
ca: Gestiona la presentació

en: Current password
ca: Contrasenya actual

en: Site Information
ca: Informació del lloc

en: Drupal Version
ca: Versió del Drupal

en: Text value
ca: Valor de tipus text

en: Site UUID
ca: UUID del lloc

en: There are no @label yet.
ca: Encara no hi ha cap @label.
