Site Module (2.0.0-beta1) - en to eo translation catalogue (40 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Author
eo: Aŭtoro

en: List
eo: Listo

en: Description
eo: Priskribo

en: Explanation or submission guidelines
eo: Klarigoj aŭ notoj pri submetado

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Edit
eo: Redaktu

en: Reset
eo: Restarigu

en: Help text
eo: Helpa teksto

en: Settings
eo: Agordoj

en: Label
eo: Etikedo.

en: Save
eo: Konservu

en: Help
eo: Helpo

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Open
eo: Malfermu

en: View
eo: Vidu

en: History
eo: Historio

en: ID
eo: Identigilo

en: Unknown
eo: Nekonata

en: Error
eo: Eraro

en: Created
eo: Kreita

en: All
eo: Ĉiuj

en: Never
eo: Neniam

en: Fields
eo: Kampoj

en: Desc
eo: malkreske

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Authoring information
eo: Aŭtora informo

en: Authored on
eo: Verkita je

en: Site information
eo: Retejaj informoj

en: Apply
eo: Apliku

en: Manage fields
eo: Agordu kampojn

en: Add field
eo: Aldonu kampon

en: Install profile
eo: Instalu profilon

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Manage display
eo: Agordu vidigilon

en: Current password
eo: Aktuala pasvorto

en: Asc
eo: kreske
