Site Module (2.0.0-beta1) - en to ga translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: View
ga: Féach ar

en: History
ga: Stair

en: Created
ga: Cruthaithe

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm

en: Current password
ga: Pasfhocal reatha
