Site Module (2.0.0-beta1) - en to ps translation catalogue (31 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Author
ps: ليكوال

en: List
ps: لړ

en: Description
ps: سپړنه

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Edit
ps: سمون

en: Settings
ps: امستنې

en: Help
ps: مرسته

en: Default
ps: تلواله

en: View
ps: ليد

en: History
ps: تاريخ

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: ID
ps: پېژند

en: Unknown
ps: ناپیژنده

en: Before
ps: مخکې

en: After
ps: وروسته

en: Error
ps: تیروتنه

en: All
ps: ټول

en: Never
ps: هيڅکله

en: Warning
ps: خبرتيا

en: OK
ps: سمه ده

en: General
ps: ټوليز

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Site information
ps: پاڼې مالومات

en: Installed
ps: لګول شوي

en: Apply
ps: تطبيقول

en: Add field
ps: ډګر زیاتول

en: About
ps: په اړه

en: Report
ps: راپور

en: - All -
ps: - ټول -
