Site Module (2.0.0-beta10) - en to bs translation catalogue (29 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Author
bs: Autor

en: List
bs: Izlistaj

en: Description
bs: Opis

en: Explanation or submission guidelines
bs: Objašnjenje ili vodiči objave teksta

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Projects
bs: Projekti

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Help text
bs: Pomoćni tekst

en: Settings
bs: Postavke

en: Label
bs: Oznaka

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Help
bs: Pomoć

en: View
bs: Pregled

en: History
bs: Istorija

en: Teaser
bs: Sažetak

en: Unknown
bs: Nepoznato

en: Error
bs: Greška

en: Created
bs: Kreiran

en: Fields
bs: Polja

en: Labels
bs: Oznake (Labels)

en: Authoring information
bs: Informacije o autorstvu

en: Authored on
bs: Napisano

en: Site information
bs: Informacije o web stranici

en: Manage fields
bs: Upravljaj poljima

en: Install profile
bs: Instalacijski profil
