Site Module (2.0.0-beta10) - en to mk translation catalogue (6 entries)

en: Home
mk: Дома

en: Author
mk: Автор

en: List
mk: Листа

en: Settings
mk: Поставки

en: Help
mk: Помош

en: Site information
mk: Информации за веб-локацијата
