Site Module (2.0.0-beta11) - en to sr translation catalogue (23 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Author
sr: Аутор

en: List
sr: Листа

en: Description
sr: Опис

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Edit
sr: Измени

en: Help text
sr: Помоћ

en: Settings
sr: Подешавања

en: Label
sr: Ознака

en: Save
sr: Сачувај

en: View
sr: Преглед

en: ID
sr: ИД

en: Created
sr: Направљено

en: Welcome
sr: Добродошли

en: State
sr: Статус

en: Site information
sr: Информације о сајту

en: Changed
sr: Промењен

en: Install profile
sr: Инсталациони профил

en: Current password
sr: Тренутна лозинка
