Site Module (2.0.0-beta12) - en to km translation catalogue (35 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: List
km: បញ្ជី

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Explanation or submission guidelines
km: គោលការណ៍​ណែនាំ​អំពី​​សេចក្ដី​ពន្យល់ ឬ​ការ​ដាក់​ស្នើ

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Homepage
km: គេហ​ទំព័រ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Help text
km: អត្ថបទ​ជំនួយ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Label
km: ស្លាក

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Help
km: ជំនួយ

en: Open
km: បើក

en: View
km: មើល

en: History
km: ប្រវត្តិ

en: Updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Unknown
km: មិន​ស្គាល់

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Never
km: កុំ

en: General
km: ទូទៅ​

en: Authoring information
km: ព័ត៌មាន​អំពី​ការ​និពន្ធ

en: Authored on
km: និពន្ធ​នៅ

en: Site information
km: ព័ត៌មាន​តំបន់​បណ្ដាញ

en: Installed
km: បាន​ដំឡើង

en: Manage fields
km: គ្រប់​គ្រង​វាល

en: Add field
km: បន្ថែម​វាល

en: About
km: អំពី

en: Install profile
km: ដំឡើង​ទម្រង់

en: Manage display
km: គ្រប់​គ្រង​ការ​បង្ហាញ

en: Current password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់​បច្ចុប្បន្ន
