Site Module (2.0.0-beta12) - en to ne translation catalogue (30 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Author
ne: लेखक

en: List
ne: सूचि

en: Description
ne: विवरण

en: Explanation or submission guidelines
ne: वर्णन वा दाखिलाका मार्गदर्शनहरू

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Homepage
ne: गृहपृष्ठ

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Help text
ne: मद्दत जानकारी

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Label
ne: लेबल

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Help
ne: सहयोग

en: Open
ne: खोल्नुहोस्

en: View
ne: दृश्य

en: History
ne: इतिहास

en: Updated
ne: अपडेट गरिएको

en: ID
ne: परिचय

en: Unknown
ne: अज्ञात

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Authored on
ne: लेखिएको समय

en: Site information
ne: साईटको जानकारी

en: Installed
ne: स्थापित गरिएको

en: About
ne: बारेमा

en: Current password
ne: वर्तमान पासवर्ड

en: Drupal Version
ne: Drupal संस्करण
