Site Module (2.0.0-beta12) - en to os translation catalogue (20 entries)

en: Home
os: Cæйраг

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Author
os: Автор

en: List
os: Номхыгъд

en: Description
os: Афыст

en: Explanation or submission guidelines
os: Куыд æй хъæуы йедзаг кæнын,уый æмбарын кæнынад

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: Homepage
os: Хæдзарон фарс

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Help text
os: Æмбарынгæнæн текст

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Label
os: Нысан

en: Save
os: Ныффысс

en: Help
os: Æмбарынгæнæн

en: Open
os: Конд у

en: View
os: Фенд

en: History
os: Истори
