Site Module (2.0.0-beta12) - en to pl translation catalogue (64 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Author
pl: Autor

en: List
pl: Lista

en: Description
pl: Opis

en: Explanation or submission guidelines
pl: Wskazówki lub instrukcje dotyczące dodawania zawartości

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Homepage
pl: Strona domowa

en: Support
pl: Wsparcie

en: Projects
pl: Projekty

en: Edit
pl: Edytuj

en: Help text
pl: Objaśnienia

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Label
pl: Etykieta

en: Save
pl: Zapisz

en: Help
pl: Pomoc

en: Open
pl: Otwarte

en: View
pl: Widok

en: History
pl: Historia

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: Unknown
pl: Nieznany

en: Before
pl: Przed

en: After
pl: Po

en: Created
pl: Utworzono

en: Site
pl: Witryna

en: Never
pl: Nigdy

en: Welcome
pl: Witamy

en: Fields
pl: Pola

en: API Key
pl: Klucz API

en: Bar
pl: Słupek

en: State
pl: Stan

en: General
pl: Ogólne

en: Example
pl: Przykład

en: Property
pl: Właściwość

en: Labels
pl: Etykiety

en: Authoring information
pl: Autor i data

en: Authored on
pl: Data dodania

en: site
pl: witryna

en: Edit Info
pl: Edytuj informacje

en: Site information
pl: Podstawowe dane

en: Add project
pl: Dodaj projekt

en: Installed
pl: Zainstalowane

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Reason
pl: Powód

en: Manage fields
pl: Zarządzaj polami

en: Add field
pl: Dodaj pole

en: About
pl: O stronie

en: Report
pl: Raport

en: Install profile
pl: Instalacja wedle profilu

en: Creator
pl: Twórca

en: Environments
pl: Środowiska

en: Manage form
pl: Zarządzanie formularzem

en: Canonical URL
pl: Kanoniczny URL

en: Manage display
pl: Zarządzaj wyświetlaniem

en: Current password
pl: Aktualne hasło

en: Site Title
pl: Tytuł strony

en: Drupal Version
pl: Wersja Drupala

en: Text value
pl: Wartość tekstowa

en: Singular label
pl: Etykiety dla liczby pojedynczej

en: Plural label
pl: Etykieta dla liczby mnogiej

en: Site UUID
pl: UUID witryny

en: There are no @label yet.
pl: @label nie zostały jeszcze dodane.
