Site Module (2.0.0-beta13) - en to he translation catalogue (49 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Author
he: מחבר/ת

en: List
he: רשימה

en: Description
he: תיאור

en: Log
he: יומן פעילות

en: Explanation or submission guidelines
he: הסבר או הנחיות שליחה

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Homepage
he: עמוד הבית

en: Projects
he: פרוייקטים

en: Edit
he: עריכה

en: Help text
he: טקסט עזרה

en: Settings
he: הגדרות

en: Label
he: תווית

en: Save
he: שמירה

en: Help
he: עזרה

en: Open
he: פתוח

en: View
he: צפיה

en: History
he: היסטוריה

en: URL
he: כתובת URL

en: Updated
he: עודכן

en: Before
he: לפני

en: After
he: אחרי

en: Created
he: נוצר

en: Site
he: אתר

en: Never
he: אף פעם

en: Welcome
he: ברוך הבא

en: Fields
he: שדות

en: Bar
he: סרגל

en: State
he: מצב

en: General
he: כללי

en: Labels
he: תוויות

en: Authoring information
he: מידע על המחבר/ת

en: Authored on
he: בתאריך

en: Site information
he: מידע על האתר

en: Installed
he: מותקן

en: Changed
he: השתנה

en: Manage fields
he: ניהול שדות

en: Add field
he: הוספת שדה

en: About
he: אודות

en: Install profile
he: פרופיל התקנה

en: Manage display
he: ניהול תצוגה

en: Current password
he: סיסמה נוכחית

en: Drupal Version
he: גרסת דרופל

en: Text value
he: ערך טקטואלי

en: There are no @label yet.
he: אין עדיין @label.
