Site Module (2.0.0-beta13) - en to jv translation catalogue (37 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Author
jv: Penulis

en: List
jv: Daftar

en: Description
jv: Katrangan

en: Explanation or submission guidelines
jv: Katrangan utāwā petunjuk pengiriman

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Homepage
jv: Kācā ngarep

en: Edit
jv: Sunting

en: Help text
jv: Teks pitulungan

en: Settings
jv: Sétingan

en: Label
jv: Judul

en: Save
jv: Simpen

en: Help
jv: Pitulungan

en: Open
jv: Dibuka

en: View
jv: Tampilan

en: History
jv: Sejarah

en: Updated
jv: Wis anyar

en: Before
jv: Sadurunge

en: After
jv: Sawise

en: Created
jv: Digawé

en: Never
jv: Ora tahu

en: Fields
jv: Field

en: General
jv: Umum

en: Example
jv: Contoné

en: Authoring information
jv: Katrangan panulisan

en: Authored on
jv: Ditulis nang

en: Site information
jv: Informasi situs

en: Installed
jv: Dipasang

en: Manage fields
jv: Nata field

en: Add field
jv: Tambah field

en: About
jv: Ngenani

en: Install profile
jv: Masang profil

en: Manage display
jv: Nata tampilan

en: Current password
jv: Kode Sandhi saiki
