Site Module (2.0.0-beta14) - en to br translation catalogue (9 entries)

en: Home
br: Degemer

en: Status
br: Statud

en: Delete
br: Dilemel

en: Homepage
br: Pajenn degemer

en: Edit
br: Kemmañ

en: Settings
br: Arventennoù

en: View
br: Gwel

en: About
br: Diwar-benn

en: Current password
br: Ger-tremen a vremañ
