Site Module (2.0.0-beta14) - en to hr translation catalogue (41 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Author
hr: Autor

en: List
hr: Popis

en: Description
hr: Opis

en: Log
hr: Dnevnik

en: Explanation or submission guidelines
hr: Upute za dodavanje sadržaja

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Homepage
hr: Naslovnica

en: Support
hr: Podrška

en: Edit
hr: Uredi

en: Help text
hr: Tekst pomoći

en: Settings
hr: Postavke

en: Label
hr: Oznaka

en: Save
hr: Spremi

en: Help
hr: Pomoć

en: Open
hr: Otvoreno

en: View
hr: Pregled

en: History
hr: Povijest

en: Updated
hr: Osvježeno

en: Before
hr: Prije

en: After
hr: Nakon

en: Created
hr: Stvoreno

en: Never
hr: Nikada

en: Fields
hr: Polja

en: State
hr: Država

en: General
hr: Općenito

en: Property
hr: Svojstvo

en: Authoring information
hr: Podaci o autoru

en: Authored on
hr: Izrađeno

en: Site information
hr: Informacije o lokaciji

en: Add project
hr: Dodaj projekt

en: Installed
hr: Instaliran

en: Manage fields
hr: Upravljanje poljima

en: Add field
hr: Dodaj polje

en: About
hr: Opis

en: Install profile
hr: Instalacijski profil

en: Manage display
hr: Uredi prikaz

en: Current password
hr: Trenutačna lozinka
