Site Module (2.0.0-beta14) - en to uk translation catalogue (73 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Status
uk: Стан

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Author
uk: Автор

en: List
uk: Список

en: Description
uk: Опис

en: Log
uk: Журнал

en: Explanation or submission guidelines
uk: Пояснення або вказівки щодо введення

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Homepage
uk: Головна сторінка

en: Support
uk: Підтримка

en: Projects
uk: Проекти

en: Edit
uk: Редагувати

en: Help text
uk: Текст довідки

en: Settings
uk: Налаштування

en: Label
uk: Мітка

en: Save
uk: Зберегти

en: Help
uk: Довідка

en: Open
uk: Відкрито

en: Self
uk: Власний

en: View
uk: Перегляд

en: History
uk: Історія

en: URL
uk: URL-адреса

en: Updated
uk: Оновлено

en: Before
uk: Перед

en: After
uk: Після

en: Created
uk: Створено

en: Site
uk: Сайт

en: Never
uk: Ніколи

en: Welcome
uk: Вітання

en: Fields
uk: Поля

en: Bar
uk: Смуга

en: State
uk: Стан

en: General
uk: Загальне

en: Example
uk: Приклад

en: Property
uk: Властивість

en: Labels
uk: Мітки

en: Authoring information
uk: Відомості про автора

en: Authored on
uk: Створено

en: site
uk: сайт

en: Edit Info
uk: Редагувати інфо

en: Site information
uk: Відомості про сайт

en: Add project
uk: Додати проект

en: Confirm Password
uk: Підтвердження пароля

en: Installed
uk: Встановлено

en: Changed
uk: Змінено

en: Add site
uk: Додати сайт

en: Sites
uk: Сайти

en: Manage fields
uk: Керувати полями

en: Add field
uk: Додати поле

en: About
uk: Про модуль

en: Report
uk: Звіт

en: Install profile
uk: інсталяційний профіль

en: Creator
uk: Автор

en: Environments
uk: Середовища

en: Reset Password
uk: Скинути пароль

en: Manage form
uk: Форма керування

en: Canonical URL
uk: Канонічний URL

en: Manage display
uk: Керувати відображенням

en: Current password
uk: Поточний пароль

en: No changes
uk: Немає змін

en: Site Title
uk: Заголовок сайту

en: Log In
uk: Увійти

en: Last cron run
uk: Останній запуск крону

en: Site Information
uk: Відомості про сайт

en: Drupal Version
uk: Версія Друпал

en: Text value
uk: Текстове значення

en: Singular label
uk: Мітка однини

en: Plural label
uk: Мітка множини

en: Site UUID
uk: UUID сайту

en: There are no @label yet.
uk: Ще немає @label.
