Site Module (2.0.0-beta15) - en to gl translation catalogue (59 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Author
gl: Autor/a

en: List
gl: Lista

en: Description
gl: Descrición

en: Log
gl: Rexistro

en: Explanation or submission guidelines
gl: Explicación ou directrices de publicación

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Homepage
gl: Páxina de inicio

en: Edit
gl: Editar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Help text
gl: Texto de axuda

en: Settings
gl: Axustes

en: Label
gl: Etiqueta

en: Save
gl: Gardar

en: Help
gl: Axuda

en: Default
gl: Predeterminado

en: Open
gl: Aberta

en: View
gl: Ver

en: History
gl: Historial

en: Teaser
gl: Resumo

en: Updated
gl: Actualizado

en: Before
gl: Antes

en: After
gl: Despois

en: Created
gl: Creado

en: All
gl: Todo

en: Page
gl: Páxina

en: Site
gl: Sitio

en: Never
gl: Nunca

en: Fields
gl: Campos

en: State
gl: Estado

en: General
gl: Xeral

en: Example
gl: Exemplo

en: Property
gl: Propiedade

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Full
gl: Completo

en: Authoring information
gl: Información do autor

en: Authored on
gl: Creado en

en: Edit Info
gl: Activar Info

en: Site information
gl: Información do sitio

en: Installed
gl: Instalado

en: Changed
gl: Cambiado

en: Apply
gl: Aplicar

en: Manage fields
gl: Administrar campos

en: Add field
gl: Engadir campo

en: Offset
gl: Desprazamento

en: About
gl: Información

en: Report
gl: Informe

en: Install profile
gl: Perfil de instalación

en: Creator
gl: Creador

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: Manage display
gl: Xestionar a visualización

en: Current password
gl: Contrasinal actual

en: Drupal Version
gl: Versión de Drupal

en: There are no @label yet.
gl: Non hai @label aínda.
