Site Module (2.0.0-beta15) - en to mr translation catalogue (35 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Author
mr: लेखक

en: List
mr: यादी

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Homepage
mr: मुख्य पान

en: Edit
mr: संपादन

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Help text
mr: माहिती अक्षर

en: Settings
mr: संरचना

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Help
mr: मदत

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: View
mr: बघा

en: History
mr: इतिहास

en: Updated
mr: सुधारित

en: ID
mr: आय डी

en: Created
mr: प्रकाशन

en: All
mr: सर्व

en: Page
mr: पान

en: Site
mr: संकेतस्थळ

en: Never
mr: कधीही नाही

en: Welcome
mr: स्वागत आहे

en: State
mr: राज्य

en: General
mr: साधारण

en: Example
mr: उदाहरण

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: Authored on
mr: ला लिहील्या गेले.

en: Site information
mr: साइट ची माहिती

en: Website
mr: संकेतस्थळ
