Site Module (2.0.0-beta3) - en to es translation catalogue (67 entries)

en: Status
es: Estado

en: Delete
es: Eliminar

en: Operations
es: Operaciones

en: Author
es: Autor

en: List
es: Listado

en: Description
es: Descripción

en: Explanation or submission guidelines
es: Explicación o directrices para envíos

en: Disabled
es: Desactivado

en: Enabled
es: Activado

en: Edit
es: Editar

en: Reset
es: Restablecer

en: Help text
es: Texto de ayuda

en: Settings
es: Configuración

en: Label
es: Etiqueta

en: Save
es: Guardar

en: Help
es: Ayuda

en: Default
es: Por defecto

en: Open
es: Abierta

en: Self
es: El mismo

en: View
es: Ver

en: History
es: Historial

en: Updated
es: Actualizado

en: Unknown
es: Desconocido

en: Before
es: Antes

en: After
es: Después

en: Created
es: Creado

en: All
es: Todo(s)

en: Site
es: Sitio

en: Never
es: Nunca

en: Welcome
es: Bienvenido

en: Fields
es: Campos

en: API Key
es: Clave API

en: Warning
es: Advertencia

en: State
es: Estado

en: Example
es: Ejemplo

en: Property
es: Propiedad

en: Labels
es: Etiquetas

en: Sort by
es: Ordenar por

en: Authoring information
es: Información de autoría

en: Authored on
es: Fecha de autoría

en: site
es: sitio

en: Edit Info
es: Editar información

en: Site information
es: Información del sitio

en: Installed
es: Instalado

en: Changed
es: Modificado

en: Drupal Project
es: Proyecto Drupal

en: Reason
es: Razón

en: Apply
es: Aplicar

en: Sites
es: Sitios

en: Manage fields
es: Administrar campos

en: Add field
es: Añadir un campo

en: Offset
es: Desplazamiento

en: About
es: Acerca de

en: Report
es: Informe

en: Install profile
es: Perfil de instalación

en: Creator
es: Creador

en: Items per page
es: Elementos por página

en: - All -
es: - Todo -

en: Manage form
es: Gestionar formulario

en: Canonical URL
es: URL canónica

en: Manage display
es: Gestionar presentación

en: Current password
es: Contraseña actual

en: Site Information
es: Información del Sitio

en: Drupal Version
es: Versión de Drupal

en: Text value
es: Valor de texto

en: Site UUID
es: UUID del sitio

en: There are no @label yet.
es: Todavía no hay @label.
