Site Module (2.0.0-beta3) - en to nn translation catalogue (32 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Author
nn: Forfattar

en: List
nn: Liste

en: Description
nn: Beskriving

en: Explanation or submission guidelines
nn: Forklaring eller retningslinjer.

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Edit
nn: Rediger

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Help text
nn: Hjelpetekst

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Label
nn: Etikett

en: Save
nn: Lagre

en: Help
nn: Hjelp

en: Default
nn: Standard

en: View
nn: Sjå på

en: History
nn: Historikk

en: Updated
nn: Oppdatert

en: Error
nn: Feil

en: Created
nn: Laga

en: All
nn: Alle

en: Never
nn: Aldri

en: Fields
nn: Felt

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Authoring information
nn: Forfattarinformasjon

en: Authored on
nn: Skrive

en: Site information
nn: Opplysningar om nettstaden

en: Apply
nn: Bruk

en: Install profile
nn: Installeringsprofil

en: - All -
nn: - Alle -

en: Current password
nn: Noverande passord
