Site Module (2.0.0-beta3) - en to ug translation catalogue (30 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: List
ug: تىزىملىك

en: Description
ug: بايانى

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Label
ug: بەلگە

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Open
ug: ئىچىشى

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: History
ug: مەشغۇلات خاتىرىسى

en: Updated
ug: يېڭىلاندى

en: Error
ug: خاتالىق

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: All
ug: ھەممە

en: OK
ug: جەزملەش

en: General
ug: ئادەتتىكى

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Site information
ug: بېكەت ئۇچۇرلىرى

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: Sites
ug: تور بەتلەر

en: Manage fields
ug: field نى تەڭشەش

en: About
ug: ھەققىدە

en: Reset Password
ug: پارولنى قايتا بەلگىلەش

en: - All -
ug: ھەممىسى

en: Manage display
ug: كۆرسىتىش ئۇسۇلى

en: Site Title
ug: تور بەت تېمىسى
