Site Module (2.0.0-beta4) - en to am translation catalogue (26 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Author
am: ደራሲ

en: List
am: ዝርዝር

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Edit
am: አርትእ

en: Help text
am: የእርዳታ ጽሑፍ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Help
am: እርዳታ

en: Default
am: ነባሪ

en: View
am: ትይታ

en: History
am: ታሪክ

en: ID
am: አይዲ

en: Error
am: ስህተት

en: Page
am: ገጽ

en: Sort by
am: ደርድር

en: Authoring information
am: የድርሰቱ መረጃ

en: Authored on
am: የተደረሰበት ግዜ

en: Site information
am: ድረ ገጽ መረጃ

en: Install profile
am: የመጫኛ መገለጫ
