Site Module (2.0.0-beta4) - en to eu translation catalogue (62 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Author
eu: Egilea

en: List
eu: Zerrenda

en: Description
eu: Azalpena

en: Explanation or submission guidelines
eu: Azalpena edo bidalketaren jarraibideak

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Homepage
eu: Azaleko orria

en: Edit
eu: Editatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: Help text
eu: Laguntza testua

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Label
eu: Etiketa

en: Save
eu: Gorde

en: Help
eu: Laguntza

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Open
eu: Ireki

en: View
eu: Bista

en: History
eu: Historia

en: Teaser
eu: Laburpena

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: ID
eu: IDa

en: Unknown
eu: Ezezaguna

en: Before
eu: Aurretik

en: After
eu: Ondoren

en: Error
eu: Errorea

en: Created
eu: Sortua

en: All
eu: Guztiak

en: Page
eu: Orria

en: Site
eu: Gunea

en: Never
eu: Inoiz ez

en: Welcome
eu: Ongi etorri

en: Fields
eu: Eremuak

en: Warning
eu: Kontuz

en: OK
eu: Ados

en: State
eu: Egoera

en: Desc
eu: Beheraka

en: General
eu: Orokorra

en: Example
eu: Adibide

en: Labels
eu: Etiketak

en: Full
eu: Osoa

en: Authoring information
eu: Egilearen informazioa

en: Authored on
eu: Noiz egina:

en: Site information
eu: Gunearen informazioa

en: Installed
eu: Instalatuta

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Apply
eu: Ezarri

en: Manage fields
eu: Kudeatu eremuak

en: Add field
eu: Gehitu eremua

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: About
eu: (r)i buruz

en: Install profile
eu: Instalazio profila

en: Creator
eu: Sortzailea

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Manage display
eu: Aurkezpena kudeatu

en: Current password
eu: Uneko pasahitza

en: Asc
eu: Goraka

en: Text value
eu: Testu balioa
