Site Module (2.0.0-beta4) - en to is translation catalogue (34 entries)

en: Home
is: Heim

en: Status
is: Støða

en: Delete
is: Strika

en: Operations
is: Atgerðir

en: Author
is: Høvundur

en: List
is: Listi

en: Description
is: Lýsing

en: Explanation or submission guidelines
is: Frágreiðing ella innsendingarleiðbeining.

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Enabled
is: Virkjað

en: Homepage
is: Heimasíða

en: Edit
is: Broyt

en: Reset
is: Tómstilla

en: Help text
is: Hjálpitekstur

en: Settings
is: Setingar

en: Save
is: Goym

en: Help
is: Hjálp

en: Default
is: Standard

en: Open
is: Lat upp

en: View
is: Vís

en: History
is: Søga

en: Updated
is: Dagført

en: Unknown
is: Ókent

en: Error
is: Feilur

en: Created
is: Stovnað

en: All
is: Øll

en: Page
is: Síða

en: Never
is: Ongantíð

en: Authoring information
is: Høvundaupplýsingar

en: Authored on
is: Skrivað tann

en: Site information
is: Heimasíðukunning

en: Add field
is: Legg rein afturat

en: About
is: Um

en: Install profile
is: Legg inn vangamynd
