Site Module (2.0.0-beta4) - en to si translation catalogue (18 entries)

en: Home
si: නිවස

en: Status
si: තත්වය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: List
si: ලැයිස්තුව

en: Description
si: විස්තරය

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Label
si: ලේබලය

en: Help
si: සහාය

en: History
si: ඉතිහාසය

en: Error
si: දෝෂය

en: All
si: සියල්ල

en: Welcome
si: ආයුබෝවන්

en: Site information
si: වෙබ් අඩවිය පිලිබඳ තොරතුරු

en: Install profile
si: ආකෘතිය (Profile) Install කරන්න

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
