Site Module (2.0.0-beta5) - en to af translation catalogue (37 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Author
af: Outeur

en: List
af: Lys

en: Description
af: Beskrywing

en: Explanation or submission guidelines
af: Verduideliking of invoerriglyne

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Homepage
af: Tuisblad

en: Support
af: Ondersteuning

en: Projects
af: Projekte

en: Edit
af: Wysig

en: Reset
af: Herstel

en: Help text
af: Hulpteks

en: Settings
af: Verstellings

en: Save
af: Stoor

en: Help
af: Hulp

en: Default
af: Verstek

en: View
af: Wys

en: History
af: Geskiedenis

en: Unknown
af: Onbekend

en: Error
af: Fout

en: Created
af: Geskep

en: All
af: Alle

en: Page
af: Bladsy

en: Never
af: Nooit

en: Warning
af: Waarskuwing

en: Authoring information
af: Outeursinligting

en: Authored on
af: Geskep op

en: Site information
af: Inligting oor webwerf

en: Confirm Password
af: Bevestig Wagwoord

en: Drupal Project
af: Drupal-projek

en: Apply
af: Pas toe

en: Add field
af: Voeg veld by

en: Install profile
af: Installeer profiel

en: - All -
af: - Alle -
