Site Module (2.0.0-beta5) - en to ar translation catalogue (60 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Author
ar: المؤلف

en: List
ar: لائحة

en: Description
ar: الوصف

en: Explanation or submission guidelines
ar: الشرح أو توجيهات الإرسال

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Homepage
ar: الصفحة الأولى

en: Projects
ar: المشاريع

en: Edit
ar: تحرير

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Help text
ar: نص المساعدة

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Label
ar: التسمية

en: Save
ar: حفظ

en: Help
ar: المساعدة

en: Default
ar: الافتراضي

en: Open
ar: مفتوح

en: View
ar: عرض

en: History
ar: الأرشيف

en: Teaser
ar: موجز

en: Updated
ar: التحديث

en: ID
ar: المعرف ID

en: Unknown
ar: غير معروف

en: Before
ar: قبل

en: After
ar: بعد

en: Error
ar: خطأ

en: Created
ar: الإنشاء

en: All
ar: الكل

en: Page
ar: الصفحة

en: Site
ar: موقع

en: Never
ar: أبدا

en: Fields
ar: الحقول

en: Warning
ar: تحذير

en: OK
ar: موافق

en: State
ar: الحالة

en: Desc
ar: تنازلي

en: General
ar: عام

en: Property
ar: الخاصية

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Full
ar: كامل

en: Authoring information
ar: معلومات التاليف

en: Authored on
ar: أُنشِئ يوم

en: Site information
ar: معلومات الموقع

en: Installed
ar: مثبت

en: Changed
ar: تم التغير

en: Apply
ar: تطبيق

en: Manage fields
ar: تسيير الحقول

en: Add field
ar: أضف خانة

en: Offset
ar: الإزاحة

en: About
ar: حول

en: Install profile
ar: لاحة التركيب

en: - All -
ar: - الكل -

en: Manage display
ar: تسيير العرض

en: Current password
ar: كلمة المرور الحالية

en: Asc
ar: تصاعدي

en: There are no @label yet.
ar: لا يوجد @label حتى الان.
