Site Module (2.0.0-beta5) - en to dz translation catalogue (28 entries)

en: Home
dz: གདོང་ཤོག།

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Author
dz: རྩོམ་པ་པོ།

en: List
dz: ཐོ་ཡིག་

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Explanation or submission guidelines
dz: གསལ་བཤད་ཡང་ན་ཞུ་འབུལ་གྱི་ལམ་སྟོན་

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Homepage
dz: ཁྱིམ་ཤོག་ལེབ།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Help text
dz: གྲོགས་རམ་ཚིག་ཡིག།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Help
dz: གྲོགས་རམ་

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: View
dz: སྟོན་

en: History
dz: རྒྱལ་རབས།

en: Unknown
dz: མ་ཤེསཔ་

en: Error
dz: འཛོལ་བ་

en: Created
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Page
dz: ཤོག་ལེབ་

en: Never
dz: ནམ་ཡང་།

en: Authoring information
dz: བརྡ་དོན་དབང་སྤྲོད་དོ།

en: Authored on
dz: ནམ་རྩམ་ཡོདཔ།

en: Site information
dz: ས་ཁོངས་བརྡ་དོན་

en: Add field
dz: ས་སྒོ་ཁ་སྐོང་བརྐྱབ་
