Site Module (2.0.0-beta5) - en to ka translation catalogue (38 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Author
ka: ავტორი

en: List
ka: სია

en: Description
ka: აღწერა

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Homepage
ka: მთავარი გვერდი

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Label
ka: სათაური

en: Help
ka: დახმარება

en: Open
ka: ღია

en: History
ka: ისტორია

en: Updated
ka: განახლებულია

en: Unknown
ka: უცნობი

en: Before
ka: მდე

en: After
ka: შემდეგ

en: Error
ka: შეცდომა

en: Created
ka: შექმნილია

en: All
ka: ყველა

en: Page
ka: გვერდი

en: Site
ka: საიტი

en: Never
ka: არასდროს

en: Fields
ka: ველები

en: Warning
ka: გაფრთხილება

en: Desc
ka: აღწერა

en: General
ka: ზოგადი

en: Full
ka: სრული

en: Authoring information
ka: ინფორმაცია ავტორის შესახებ

en: Authored on
ka: დაიწერა

en: Site information
ka: ინფორმაცია საიტზე

en: Manage fields
ka: ველების მართვა

en: Add field
ka: ველის დამატება

en: Install profile
ka: პროფილის ინსტალაცია

en: - All -
ka: - ყველა -
