Site Module (2.0.0-beta5) - en to lv translation catalogue (62 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Author
lv: Autors

en: List
lv: Saraksts

en: Description
lv: Apraksts

en: Explanation or submission guidelines
lv: Paskaidrojums vai ievietošanas vadlīnijas

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Homepage
lv: Mājaslapa

en: Projects
lv: Projekts

en: Edit
lv: Labot

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Help text
lv: Palīdzības teksts

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Label
lv: Etiķete

en: Save
lv: Saglabāt

en: Help
lv: Palīdzība

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Open
lv: Atvērts

en: View
lv: Skatīt

en: History
lv: Vēsture

en: Teaser
lv: Ievadteksts

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Unknown
lv: Nezināms

en: Before
lv: Pirms

en: After
lv: Pēc

en: Error
lv: Kļūda

en: Created
lv: Izveidots

en: All
lv: Visi

en: Page
lv: Lapa

en: Site
lv: Vietne

en: Never
lv: Nekad

en: Welcome
lv: Sveicināti

en: Fields
lv: Lauki

en: Warning
lv: Brīdinājums

en: State
lv: Stāvoklis

en: Desc
lv: Dilst.

en: General
lv: Galvenie

en: Example
lv: Piemērs

en: Labels
lv: Etiķetes

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Full
lv: Pilns

en: Authoring information
lv: Informācija par autoru

en: Authored on
lv: Sagatavots

en: Site information
lv: Vietnes informācija

en: Installed
lv: Instalēts

en: Changed
lv: Labots

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Sites
lv: Vietnes

en: Manage fields
lv: Pārvaldīt laukus

en: Add field
lv: Pievienot lauku

en: Offset
lv: Atkāpe

en: About
lv: Par

en: Install profile
lv: Instalācijas profils

en: @interval ago
lv: pirms @interval

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: Manage display
lv: Pārvaldīt attēlojumu

en: Current password
lv: Pašreizējā parole

en: Drupal Version
lv: Drupal Versija
