Site Module (2.0.0-beta5) - en to ro translation catalogue (65 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Author
ro: Autor

en: List
ro: Listă

en: Description
ro: Descriere

en: Explanation or submission guidelines
ro: Explicații și sugestii de publicare

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Support
ro: Suport

en: Projects
ro: Proiecte

en: Edit
ro: Editați

en: Reset
ro: Resetează

en: Help text
ro: Text de ajutor

en: Settings
ro: Setări

en: Label
ro: Etichetă

en: Save
ro: Salvare

en: Help
ro: Ajutor

en: Default
ro: Implicit

en: Open
ro: Deschideți

en: View
ro: Afișează

en: History
ro: Istoric

en: Updated
ro: Actualizat

en: Unknown
ro: Necunoscut

en: Before
ro: Anterior

en: After
ro: După

en: Error
ro: Eroare

en: Created
ro: Creat

en: All
ro: Toate

en: Page
ro: Pagina

en: Site
ro: Sit

en: Never
ro: Niciodată

en: Welcome
ro: Bine ați venit

en: Fields
ro: Câmpuri

en: API Key
ro: Cheie API

en: Warning
ro: Avertizare

en: State
ro: Status

en: Desc
ro: Descendent

en: Example
ro: Exemplu

en: Property
ro: Proprietate

en: Labels
ro: Etichete

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Full
ro: Complet

en: Authoring information
ro: Informații despre autor

en: Authored on
ro: Scris pe

en: Site information
ro: Informațiile site-ului

en: Installed
ro: Instalat

en: Changed
ro: Schimbat

en: Apply
ro: Aplică

en: Manage fields
ro: Gestionați câmpurile

en: Add field
ro: Adaugă câmp

en: Offset
ro: Decalaj

en: About
ro: Despre

en: Install profile
ro: Profil de instalare

en: @interval ago
ro: @interval în urmă

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: Manage display
ro: Gestionați afișajul

en: Current password
ro: Parola actuală

en: Asc
ro: Ascendent

en: Drupal Version
ro: Versiune Drupal

en: Text value
ro: Valoare text

en: Site UUID
ro: UUID sit

en: There are no @label yet.
ro: Nu există @label încă.
