Site Module (2.0.0-beta5) - en to sk translation catalogue (72 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Author
sk: Autor

en: List
sk: Zoznam

en: Description
sk: Popis

en: Explanation or submission guidelines
sk: Vysvetlenie alebo rady pre odoslanie príspevku

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Homepage
sk: Domovská stránka

en: Edit
sk: Upraviť

en: Help text
sk: Text pomocníka

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Label
sk: Označenie

en: Save
sk: Uložiť

en: Help
sk: Pomoc

en: Default
sk: Predvolené

en: Open
sk: Otvorené

en: View
sk: Zobraziť

en: History
sk: História

en: Teaser
sk: Upútavka

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Unknown
sk: Neznámy

en: Before
sk: Pred

en: After
sk: Za

en: Error
sk: Chyba

en: Created
sk: Vytvorené

en: All
sk: Všetky

en: Page
sk: Strana

en: Site
sk: Stránka

en: Never
sk: Nikdy

en: Welcome
sk: Vitaj

en: Fields
sk: Polia

en: API Key
sk: API Kľúč

en: Warning
sk: Varovanie

en: State
sk: Stav

en: Desc
sk: Zostupne

en: General
sk: Všeobecné

en: Example
sk: Príklad

en: Property
sk: Vlastnosť

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Full
sk: Plný

en: Authoring information
sk: Informácie o autorovi

en: Authored on
sk: Napísané dňa

en: site
sk: webstránka

en: Edit Info
sk: Upraviť informáciu

en: Site information
sk: Informácie o web stránke

en: Website
sk: Webová lokalita

en: Installed
sk: Inštalované

en: Changed
sk: Zmenené

en: Reason
sk: Dôvod

en: Apply
sk: Použiť

en: Add site
sk: Pridať stránku

en: Sites
sk: Stránky

en: Manage fields
sk: Spravovať polia

en: Add field
sk: Pridať pole

en: Offset
sk: Ofset

en: About
sk: Informácie o

en: Install profile
sk: Inštalačný profil

en: @interval ago
sk: pred @interval

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Manage display
sk: Spravovať zobrazenie

en: Current password
sk: Aktuálne heslo

en: Asc
sk: Vzostupne

en: Manage Fields
sk: Správa polí

en: Manage Display
sk: Správa zobrazenia

en: Text value
sk: Text

en: Singular label
sk: Singulárne označenie

en: Plural label
sk: Plurálne označenie

en: There are no @label yet.
sk: Zatiaľ nie je k dispozícii žiadne @label.
