Site Module (2.0.0-beta6) - en to fi translation catalogue (68 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Author
fi: Tekijä

en: List
fi: Lista

en: Description
fi: Kuvaus

en: Explanation or submission guidelines
fi: Selitys tai ohjeet

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Homepage
fi: Kotisivu

en: Projects
fi: Projektit

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Reset
fi: Palauta

en: Help text
fi: Ohjeteksti

en: Settings
fi: Asetukset

en: Label
fi: Tunnus

en: Save
fi: Tallenna

en: Help
fi: Ohje

en: Default
fi: Oletus

en: Open
fi: Avoin

en: View
fi: Näytä

en: History
fi: Historia

en: Teaser
fi: Lyhennelmä

en: Updated
fi: Päivitetty

en: Unknown
fi: Tuntematon

en: Before
fi: Ennen

en: After
fi: Jälkeen

en: Error
fi: Virhe

en: Created
fi: Luotu

en: All
fi: Kaikki

en: Page
fi: Sivu

en: Site
fi: Sivusto

en: Never
fi: Ei koskaan

en: Welcome
fi: Tervetuloa

en: Fields
fi: Kentät

en: Warning
fi: Varoitus

en: State
fi: Tila

en: General
fi: Yleiset asetukset

en: Example
fi: Esimerkki

en: Property
fi: Ominaisuus

en: Labels
fi: Osoitelaput

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Full
fi: Kokonainen

en: Authoring information
fi: Julkaisutiedot

en: Authored on
fi: Luotu

en: Site information
fi: Sivuston tiedot

en: Add project
fi: Lisää projekti

en: Installed
fi: Asennettu

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Apply
fi: Käytä

en: Manage fields
fi: Hallitse kenttiä

en: Add field
fi: Lisää kenttä

en: About
fi: Tietoja

en: Report
fi: Raportoi

en: Install profile
fi: Asennusprofiili

en: Creator
fi: Luoja

en: @interval ago
fi: @interval sitten

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: Canonical URL
fi: Kanoninen URL

en: Manage display
fi: Ylläpidä näkymää

en: Current password
fi: Nykyinen salasana

en: Added on
fi: Lisätty

en: Site Information
fi: Sivuston tiedot

en: Drupal Version
fi: Drupal-versio

en: Text value
fi: Tekstin arvo

en: Site UUID
fi: Sivuston UUID
